Po ponad 30 latach pracy w spółdzielni pani Bożena Pietrzyk zakończyła swoją drogę zawodową i przeszła na emeryturę.
W imieniu wszystkich mieszkańców pan Marek Hołtra - Prezes Zarządu wraz z panią Ewą Kamieniarz - Przewodniczącą Rady Nadzorczej podziękowali za wieloletnią, pełną zaangażowania pracę i wręczyli kwiaty.
Pani Bożenie życzymy dużo zdrowia, radości, spełnienia planów oraz satysfakcji z nowego etapu życia. Niech emerytura przyniesie czas na odpoczynek, pasje i realizację wszystkich odkładanych marzeń.
Dziękujemy za te wspólne lata pracy!
https://ssm24.pl/blog/uroczyste-podziekowanie-za-wieloletnia-prace-w-naszej-spoldzielni#sigProGalleria66b07e3a42
