Wszystkie dzieci wraz z opiekunami zapraszamy na wyjątkowe, pełne świątecznej magii spotkanie, podczas którego przyozdobimy drzewka na naszym skwerze.
To świetna okazja by spędzić czas z najmłodszymi, poznać sąsiadów i poczuć radość tworzenia czegoś razem.
Swoją wizytę zapowiedział już Mikołaj, który właśnie szykuje ekstra prezenty!
- Kiedy? 17 grudnia [środa]
- Gdzie? godz. 16:30 [choinki obok siedziby ŚSM]
Zachęcamy aby każdy przyniósł ze sobą własnoręcznie wykonaną ozdobę - może to być coś z papieru, szyszki, filcu bądź koralików. Im bardziej kreatywnie tym lepiej!
Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/am7V1iSko
Do zobaczenia!

